הזוכים באות העיצוב 2018

שהצליחו השנה יותר מכולם לרגש ולחדש

לחצו כאן לפוסט המלא

עיצוב כסאות על-ידי סטודנטים לארכיטקטורה באוניברסיטת אריאל

עיצוב / 4 פברואר /

פרויקט רענן של עיצוב אחד מהאובייקטים השכיחים ביותר בעולם העיצוב –  כסאות, נעשה במסגרת הסטודיו התמאטי של פרופסור רון נאברו, מהמחלקה לארכיטקטורה באוניברסיטת אריאל.

 

עיצוב כיסא בגישה מינימליסטית - ירין מאיר

עיצוב: ירין מאיר

 

הסטודיו מעביר את הסטודנטים תהליך למידה, שבמהלכו כל סטודנט מעצב כיסא משלו ולבסוף גם מייצר אותו בפועל בדרך ייחודית ומעניינת של טכנולוגית הדפסת תלת ממד. כל זה על מנת להפיק יותר מהעיצובים שלהם ובכדי להתקדם עם דרישות השוק הגלובאלי (שיתופי פעולה בינלאומיים גדולים), בעיקר בשווקים של מדינות המזרח.
"זו הפעם הראשונה שהסטודנטים נפגשים בצורה בלתי אמצעית עם התעשייה", אומר פרופסור רון נאברו, יזם ומבכירי המעצבים התעשייתיים בישראל "זה היה מפגש מבורך ונקווה שיהיו עוד כאלו בעתיד".
בפרויקט הנוכחי, הכיסאות המעוצבים הודפסו בקנה מידה מוקטן, בסיועה של חברת מפעיל. בתחילת הקורס, הסטודנטים למדו להכיר את טכנולוגיות ההדפסה בתלת ממד. החלק המשמעותי ביותר בלמידה, היה מפגש בחברת מפעיל, בפתח תקווה, בו הם למדו על שיטות ההדפסה השונות ועל איזה סוג של מדפסת ובאילו חומרים כדאי להם להשתמש, בכדי לייצר את הכיסאות שעיצבו.
רז דרבי, מנכ"ל מפעיל אומר: "'מפעיל' כאחת מהחברות הוותיקות בישראל, המספקת כבר 75 שנה פתרונות מחשוב והדפסה איכותיים ומגוונים, שמה לעצמה למטרה לפתח ולתרום מהידע והיכולות שלה למשק הישראלי ובתוך כך לתמוך בהכשרת סטודנטים לעבודה בתעשייה הישראלית".

 

Picture1

ערם נסיראת

 

מודפס 3

ענבל שרעבי

 

תלת מימד 2

שיר כהן

הכסא בתמונה העליונה עוצב על ידי אריאל כהן

SHARE LINKEDIN +GOOGLE TWITTER FACEBOOK

תגובות לכתבה

אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

D&Aזבוב על הקיר
D&Aאוריין הוצאה לאור
D&Aעיתון העיצוב המקוון
D&Aועידת ישראל לאדריכלות ועיצוב
D&Aהאקדמיה לעיצוב ואדריכלות
D&Aהמגזין הבינלאומי
D&Aהקמת מתחמי עיצוב ומסחר
D&Aאוריין יזמים