הזוכים באות העיצוב 2018

שהצליחו השנה יותר מכולם לרגש ולחדש

לחצו כאן לפוסט המלא

מותגי ה"עיצוב טוב" של היצרנית האיטלקית Flexform

עיצוב / 27 יולי /

היצרנית האיטלקית Flexform, יצרה קו מנחה בעיצוב רהיטים מעוצבים, תחת הכותרת "עיצוב טוב" – חוט עדין המקשר אוסף  חדש של ספות, כורסאות ואביזרים חדשים.

יסודות התפיסה השהו שלה, בארה"ב בשנות ה -40 וה -50, אך השפעתה התפשטה למרחקים. זהו עיצוב המגלם אינספור איכויות, כמו חדשנות, פונקציונליות וכמובן, יופי אמנותי. עיצוב שבעיקרו ידידותי למשתמש ונועד לשפר את חיי היומיום.
האדריכל-מעצב Antonio Citterio יצר עבור Flexform את הקונספט, המחלק את החלל ל"חדרים", שבמרכזם ספה; סביבה מסתובבת מערכת אקולוגית  של חפצים שמתקשרים זה עם זה: כורסאות, כורסאות קטנות, כיסאות נוח ושולחנות קפה.
מסלול מתוכנן היטב מוביל לחווית מותג אותנטית, הכוללת גם את חדר האוכל וחדר השינה.
רצפות וקירות טרוורטין, תקרות לוחות עץ כהה מספקות רקע. כל החומרים משדרים ערכים הקשורים עם השם Flexform: אלגנטיות נצחית, עיצוב עיקבי, ביטוי טהור של אותנטי, תוצרת באיכות איטלקית.
בתחום של בדי ריפוד, החברה ממשיכה בגישה ידידותית לסביבה והשנה מציגה מרקמים סנסציוניים וגוונים מתוחכמים של צבע גוונים כמו חלודה, סגול וחציל.

 

CAMPIELLO SOFA, Antonio Citterio design

CAMPIELLO SOFA, Antonio Citterio design

 

FLEXFORM_CAMPIELLO-Sofa3 FLEXFORM_CAMPIELLO-Sofa2 FLEXFORM_CAMPIELLO-Sofa4 FLEXFORM_CAMPIELLO-Sofa5 FLEXFORM_CAMPIELLO-Sofa6 FLEXFORM_CAMPIELLO-Sofa7

FLEXFORM_CAMPIELLO_2018

חברת FLEXFORM האיטלקית, מיוצגת בארץ על ידי חברת הביטאט

SHARE LINKEDIN +GOOGLE TWITTER FACEBOOK

תגובות לכתבה

אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

D&Aזבוב על הקיר
D&Aאוריין הוצאה לאור
D&Aעיתון העיצוב המקוון
D&Aועידת ישראל לאדריכלות ועיצוב
D&Aהאקדמיה לעיצוב ואדריכלות
D&Aהמגזין הבינלאומי
D&Aהקמת מתחמי עיצוב ומסחר
D&Aאוריין יזמים