הזוכים באות העיצוב 2018

שהצליחו השנה יותר מכולם לרגש ולחדש

לחצו כאן לפוסט המלא

המסעדה שמעוצבת עם 10,000 עצמות, במקסיקו

עיצוב פנים / 24 ספטמבר /

מסעדת, Hueso ב-Guadalajara שבמקסיקו, צבועה כולה בלבן, אבל הניואנסים שלה כל כך עשירים, עד שהיא נחשבת ליצירת אמנות.

היא ממוקמת ברובע Lafayette הבוהמייני של העיר, בה חי ועובד האדריכל המקסיקני המפורסם Diaz Morales. המבנה המודרניסטי משנת 1940, משופץ וניחן בתקרות גבוהות.
השם Hueso פירושו "עצם" ולכן, על קירות המסעדה מעל 10,000 עצמות בעלי חיים יצוקות באלומיניום, בתערובת מונוכרומטית עבה, עם סכיני קצבים וכלי בישול אחרים, כמו גם שלדי בעלי חיים ורישומים מדעיים זואולוגיים מורכבים, יחד עם שורה של חפצים אחרים, זה יכול היה להראות די מאקברי, אבל החלל מרגיע ומזמין, אולי בזכות העיצוב המוקפד, המזכיר עיצוב אצטקי קדום.
החזית החיצונית של Hueso אף היא ראוייה להתייחסות. כולה מכוסה אריחי קרמיקה בעבודת יד לבן, מעוצבת על ידי José Noé Suro. הפטרנים המודפסים מזכירים אף הם הפשטה שך עיצוב אצטקי.
העיצוב נעשה על ידי אחיו של השף, Cadena+Asociados Concept Design studio.

 

0-hueso-restaurant-mexico-guadalajara-city-yatzer 5-Hueso-restaurant-Mexico-Guadalajara-city-yatzer 6-Hueso-restaurant-Mexico-Guadalajara-city-yatzer 8-Hueso-restaurant-Mexico-Guadalajara-city-yatzer 10-Hueso-restaurant-Mexico-Guadalajara-city-yatzer 12-Hueso-restaurant-Mexico-Guadalajara-city-yatzer 14-Hueso-restaurant-Mexico-Guadalajara-city-yatzer 15-Hueso-restaurant-Mexico-Guadalajara-city-yatzer 16-Hueso-restaurant-Mexico-Guadalajara-city-yatzer 18-Hueso-restaurant-Mexico-Guadalajara-city-yatzer 21-Hueso-restaurant-Mexico-Guadalajara-city-yatzer 26-Hueso-restaurant-Mexico-Guadalajara-city-yatzer 27-Hueso-restaurant-Mexico-Guadalajara-city-yatzer 28a-hueso-restaurant-mexico-guadalajara-city-yatzer 33 43 93 103 big_hueso-64 big2_hueso-67 big3_hueso-69 big4_hueso-00 HUESO_06 HUESO_10 HUESO_19 HUESO_20 HUESO_32 HUESO_36 HUESO_41 HUESO_42 HUESO_43 HUESO_46 HUESO_47 HUESO_48 HUESO_49 HUESO_50 HUESO_63 HUESO_69 HUESO_70 hueso-yatzer1 hueso-yatzer4 hueso-yatzer6 hueso-yatzer7

Photo by Jaime Navarro
http://huesorestaurant.com/
http://www.cadena-asociados.com

SHARE LINKEDIN +GOOGLE TWITTER FACEBOOK

תגובות לכתבה

אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

D&Aזבוב על הקיר
D&Aאוריין הוצאה לאור
D&Aעיתון העיצוב המקוון
D&Aועידת ישראל לאדריכלות ועיצוב
D&Aהאקדמיה לעיצוב ואדריכלות
D&Aהמגזין הבינלאומי
D&Aהקמת מתחמי עיצוב ומסחר
D&Aאוריין יזמים