הזוכים באות העיצוב 2018

שהצליחו השנה יותר מכולם לרגש ולחדש

לחצו כאן לפוסט המלא

סניף בניו יורק לחנות 10 Corso Como ממילאנו

חדשות / 7 ספטמבר /

רחוב הנמל ההיסטורי South Street Seaport בניו יורק, לא בדיוק ידוע כרחוב מחמיא לאופנה גבוהה, אבל הגעתו של היעד הקמעונאי האיקוני ממילאנו, עומד כנראה לשנות את זה.

 

cc1 cc2 cc3 cc5

בזמן שקניונים נסגרים בארה"ב וחנות העיצוב המיתולוגית קולט נסגרת בפאריז – המאחז האמריקאי הראשון (והיחיד) של הבוטיק ממילאנו פותח עתה את דלתות ביתו החדש במנהטן. הוא משתרע על כל קומת הקרקע של בניין השוק Fulton, שהיה בעבר שוק דגים עוד משנת 1822. כמו חנות האם, הנסיף יציג תערובת אקלקטית זהה של אופנה, חפצים , ספרים, בית קפה איטלקי ומסעדה, גלריה לאמנות וצילום – וכמובן – גן, שהפך את המקור האיטלקי לפופולארי כל כך כמעט 30 שנה.
"כשראיתי את הבניין, התאהבתי בו ובאזור כולו. הבניינים נמוכים ואין הרבה תנועה. יש בו מין שלווה. זה קצת כמו במילאנו, שם התחלנו באזור שכולם חשבו שאף אחד לא יבוא אליו", אומרת Carla Sozzani מייסדת המותג. "גם הבניין הזה היסטורי, וכשראיתי את כל הדגים בחוץ על הלבנים האדומות, זה ניראה מאד יפה".
המותג נוסד בשנת 1991 על ידי סוזאני, עורכת אופנה לשעבר ומוציאה לאור, שהחנות שפתחה תוכננה כ"מגזין וירטואלי 3D", שהביא יחד תחת קורת גג אחת, מגוון של מדיומים ומקורות תרבותיים, שילוב מגוון של אוכל חלבי, אופנה, מוסיקה, אמנות ועיצוב. הקונצפט החלוצי הוליד מאז אינספור איטרציות דומות ברחבי העולם.

SHARE LINKEDIN +GOOGLE TWITTER FACEBOOK

תגובות לכתבה

אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

D&Aזבוב על הקיר
D&Aאוריין הוצאה לאור
D&Aעיתון העיצוב המקוון
D&Aועידת ישראל לאדריכלות ועיצוב
D&Aהאקדמיה לעיצוב ואדריכלות
D&Aהמגזין הבינלאומי
D&Aהקמת מתחמי עיצוב ומסחר
D&Aאוריין יזמים