הזוכים באות העיצוב 2018

שהצליחו השנה יותר מכולם לרגש ולחדש

לחצו כאן לפוסט המלא

סטודנטים זוכים באות העיצוב, יטוסו לחו"ל עם המלצה של פטרישיה אורקיולה

חדשות / 12 ספטמבר /

השנה מייחדת עמותת אות העיצוב תשומת לב, לעבודות סטודנטים ובוגרי בתי הספר האקדמאים לאדריכלות ולעיצוב פנים, בכדי לאתגר אותם ולעודדם למצוינות. הפרסים: טיסה לחו"ל לביקור ומפגש עם אדריכל בינלאומי / אתר או אייקון אדריכלי בעולם, זאת בנוסף לפסלון ותעודת ההוקרה של "אות העיצוב ליוצרי עתיד". בנוסף, עבודות הזוכים יופצו בעולם, עם חוות דעת של מעצבת-העל, האדריכלית פטרישיה אורקיולה, אשר תשמש כשופטת בתחרות.

 

maxresdefault

 

תחרות "אות העיצוב ליוצרי עתיד" פונה לסטודנטים בבתי הספר הרלוונטיים, להגיש עבודות לתחרות. העבודות יכולות להיות כל עבודה שנעשתה במסגרת סטודנטיאלית, לרבות עבודות גמר.
עמותת אות העיצוב תפיץ את העבודות הזוכות לאנשי קשר בעולם האדריכלות והעיצוב בעולם. כך בין היתר, הגיעה העמותה להסכם עם מעצבת-העל הבינלאומית Patricia Urquiola (בתמונה, עם נציג עמותת אות העיצוב, גיורא אוריין), אשר תשמש כשופטת בתחרות ובמיוחד, תוסיף את חוות דעתה לעבודות הסטודנטים הזוכות, כך שהן יופצו בעולם, עם חוות דעתה של מעצבת-העל.
הפרסים יוענק לפי בחירת והחלטת חבר השופטים, לאחת מעבודות הסטודנטים המוגשות לתחרות, בטקס הענקת אות העיצוב: פרס אחד יוענק בקטגוריה של האדריכלות ופרס שני יוענק בקטגוריה של עיצוב הפנים – סה"כ 2 פרסים של "אות העיצוב ליוצרי עתיד" ל-2 סטודנטים/יות.
עבודות הסטודנטים שיעלו לשלב הגמר, תוצגנה בתצוגה מרשימה, אשר תזכה לחשיפה ובביקור של מאות מבקרים, המכסים את עיקר השוק הרלוונטי, אשר אמור לקלוט את הבוגרים בשוק העבודה. כמו כן תתפרסמנה העבודות במדור מיוחד במגזין דומוס ובאתר האינטרנט של המגזין.
המועמדות לפרס, הנם לפי המפורט בתנאי ובתקנון ההשתתפות כחלק מתחרות אות העיצוב, המתפרסמים באתר התחרות.
פרופסור רון נבארו, יו"ר עמותת אות העיצוב: "השנה אנו גאים במיוחד בקטגוריה לסטודנטים, המהווה הזדמנות פז לקהל הצעיר להיחשף מול גורמים משפיעים בתחום, שחלקם אמורים לקלוט אותם בשוק העבודה. סטודנטים בבתי הספר הרלוונטיים, מוזמנים להגיש עבודות שנעשו במסגרת סטודנטיאלית, לרבות עבודות גמר. המטרה היא לאתגר את הצעירים, לעודד אותם למצוינות וכמובן לפתוח עבורם דלת בתעשייה".

 

20170912_155923_HDR

 

SHARE LINKEDIN +GOOGLE TWITTER FACEBOOK

תגובות לכתבה

אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

D&Aזבוב על הקיר
D&Aאוריין הוצאה לאור
D&Aעיתון העיצוב המקוון
D&Aועידת ישראל לאדריכלות ועיצוב
D&Aהאקדמיה לעיצוב ואדריכלות
D&Aהמגזין הבינלאומי
D&Aהקמת מתחמי עיצוב ומסחר
D&Aאוריין יזמים