הזוכים באות העיצוב 2018

שהצליחו השנה יותר מכולם לרגש ולחדש

לחצו כאן לפוסט המלא

בית תפילה נבנה בתוך גרוטאה של אניה שטבעה

חדשות / 24 ינואר /

משרד האדריכלים הדרום קוריאני Shinslab, שלה מן הים שלד חלוד של אניה ישנה שטבעה ויצר ממנו בית תפילה, בחצר המוזיאון הלאומי לאמנות מודרנית ועכשווית בסיאול.

 

metalocus_shinslab_templ_moma_young_16

המיצב ששמו 'Temp'L', הוא מעין פסל אדריכלי המזכיר לנו את סוגיות התיעוש, הסביבה, בני האדם והאקולוגיה. האדריכל הגה את המילה Temp'L, מילה שמקורה בשתי המילים 'זמני' ו'מקדש ', מה שאומר שזהו ביתן זמני למדיטציה במהלך הקיץ.
האדריכל מספר שתמיד הוקסם מספינות גדולות שנראות כאילו הן צפות "אל תוך המבנים היפים של ונציה ומחוצה לה". האדריכל צילם את הדימויים האלה ושילב אותם עם הגותו המודרניסטית של לה קורבוזייה, שלעתים קרובות שרטט מקבילה בין הארכיטקטורה המודרנית לבין ספינות באוקיינוס.
המיצב יוצג בחצר המוזיאון של MMCA, סיאול, עד 3 באוקטובר 2019.

 

metalocus_shinslab_templ_moma_young_01 metalocus_shinslab_templ_moma_young_02 metalocus_shinslab_templ_moma_young_03 metalocus_shinslab_templ_moma_young_04 metalocus_shinslab_templ_moma_young_05 metalocus_shinslab_templ_moma_young_06 metalocus_shinslab_templ_moma_young_07 metalocus_shinslab_templ_moma_young_08 metalocus_shinslab_templ_moma_young_09 metalocus_shinslab_templ_moma_young_10 metalocus_shinslab_templ_moma_young_11 metalocus_shinslab_templ_moma_young_12 metalocus_shinslab_templ_moma_young_13 metalocus_shinslab_templ_moma_young_14 metalocus_shinslab_templ_moma_young_18 metalocus_shinslab_templ_moma_young_19 metalocus_shinslab_templ_moma_young_20 metalocus_shinslab_templ_moma_young_21 metalocus_shinslab_templ_moma_young_22 metalocus_shinslab_templ_moma_young_23 metalocus_shinslab_templ_moma_young_24 metalocus_shinslab_templ_moma_young_25 metalocus_shinslab_templ_moma_young_26 metalocus_shinslab_templ_moma_young_27

SHARE LINKEDIN +GOOGLE TWITTER FACEBOOK

תגובות לכתבה

אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

D&Aזבוב על הקיר
D&Aאוריין הוצאה לאור
D&Aעיתון העיצוב המקוון
D&Aועידת ישראל לאדריכלות ועיצוב
D&Aהאקדמיה לעיצוב ואדריכלות
D&Aהמגזין הבינלאומי
D&Aהקמת מתחמי עיצוב ומסחר
D&Aאוריין יזמים