הזוכים באות העיצוב 2018

שהצליחו השנה יותר מכולם לרגש ולחדש

לחצו כאן לפוסט המלא

בטירות מהאגדות שניבנו בהשקעה של 200 מיליון דולר, מתגוררות רק רוחות רפאים

חדשות / 9 פברואר /
 מאות טירות מפוארות נבנו במסגרת פרויקט Burj Al Babas, בפרובינציה הצפונית של בולו בטורקיה, החל משנת 2014. אך היזמים של הפרויקט, קבוצת "Sarot", המונה קבוצת מלייאנים מהמפרץ, לא הצליחו לגייס את הסכום הדרוש להשלמתו ובית המשפט הורה כעת על פשיטת רגל של הקבוצה, על חוב בסך 27 מיליון דולר. 

turkey-castle-ghost-town-4
הפרויקט תיכנן לכלול 732 וילות בסגנון טירה מהאגדות, בריכות שחייה, בתי מרחצאות טורקיים, מרכזי בריאות ויופי, מרכז קניות ואפילו מסגד, שבו אפשר יהיה להודות לאל על כל הטוב והשפע. אף על פי שלקוחות נבחרים מקטאר, מבחריין, מכווית, מאיחוד האמירויות הערביות ומסעודיה, רכשו כ-350 מתוך 587 הוילות שנבנו, זה מסתבר לא הספיק.
בית המשפט גם הורה לקבוצה להפסיק את הבנייה מיד, אבל הקבוצה לא מוותרת "הפרויקט מוערך ב-200 מיליון דולר", הם אומרים "אנחנו צריכים למכור רק 100 וילות בכדי לשלם את החוב שלנו. אני מאמין שאנחנו יכולים להתגבר על המשבר הזה, תוך ארבעה עד חמישה חודשים ולחנוך את הפרויקט בשנת 2019".
http://burjalbabas.com/
SHARE LINKEDIN +GOOGLE TWITTER FACEBOOK

תגובות לכתבה

אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

D&Aזבוב על הקיר
D&Aאוריין הוצאה לאור
D&Aעיתון העיצוב המקוון
D&Aועידת ישראל לאדריכלות ועיצוב
D&Aהאקדמיה לעיצוב ואדריכלות
D&Aהמגזין הבינלאומי
D&Aהקמת מתחמי עיצוב ומסחר
D&Aאוריין יזמים