הזוכים באות העיצוב 2018

שהצליחו השנה יותר מכולם לרגש ולחדש

לחצו כאן לפוסט המלא

הסטודיו הסודי מתחת לגשר בספרד

מגזין דומוס / 26 אוגוסט /

המעצב Fernando Abellanas מציע פתרון מקורי למחסור בחללים עירוניים בוולנסיה – הוא מיקם פופ-אפ סטודיו בחלק התחתון של גשר תנועה.

 

abellanas02-1050x700

 

מרחב העבודה הזעיר, הוא מעשה ידיו של המעצב. בסיס המתכת של הסטודיו שבנה, מאפםשר לו להעביר אותו מצד אחד של הגשר לצדו השני, לאורך מסילה. בסטודיו מדף, כיסא ושולחן, מוקפים בקיר הבטון של הגשר.

 

oculto-1050x700

למרות החלל הפרקטי,  יש לו מקורות רומנטיים. "הבקתה כמושג היתה חשובה לי מאז ילדותי", מסביר Abellanas. "לא בקתת נופש ביער, אלא מקום שיאפשר למצוא מקלט בסביבה שלנו."

 

general-Valencia-bridge-studio-Fernando-Abellanas-1050x748

הבקתה הסודית של Abellanas, משחזרת את חוויית הילדות של המסתור מתחת לשולחן או בארון – "התחושה נותרה של מסתור, בזמן שעדיין יכולתי לשמוע ולראות מה קורה סביבנו", הוא אומר. "התבוננות ברכבים חולפים וברכבות בלי שאיש רואה אותי, נותנת לי תחושה של שלווה".

 

caba¦a_perfil

 

המיקום המדויק של הסטודיו הוא סוד "הפרויקט זמני עד שמישהו ימצא אותו ויחליט לגנוב את מה שבתוכו, או שהשלטונות יסירו אותו", הוא מוסיף.

 

lebrel-1050x787

 

abellanas03

 

abellanas04

 

sentado-1050x702

 

SHARE LINKEDIN +GOOGLE TWITTER FACEBOOK

תגובות לכתבה

אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

D&Aזבוב על הקיר
D&Aאוריין הוצאה לאור
D&Aעיתון העיצוב המקוון
D&Aועידת ישראל לאדריכלות ועיצוב
D&Aהאקדמיה לעיצוב ואדריכלות
D&Aהמגזין הבינלאומי
D&Aהקמת מתחמי עיצוב ומסחר
D&Aאוריין יזמים