הזוכים באות העיצוב 2018

שהצליחו השנה יותר מכולם לרגש ולחדש

לחצו כאן לפוסט המלא

תערוכת המועמדים לאות העיצוב 2018

אירועים

תחרות אות העיצוב 2018 מתקיימת זו השנה ה-13 ברציפות, מאז הוקמה על-ידי נציגי קהילת האדריכלות והעיצוב, במטרה להציג מדי שנה את העשייה, היצירה וההישגים של הענף והמקצוע. עבודות נבחרות מאלה שהוגשו לתחרות השנה ומועמדות לאות העיצוב השנה, יוצגו בתערוכה יוקרתית, באולם THE BOX, נמל תל-אביב, ביום שלישי 20.3.2018, בשעה 19:00.

העבודות שמוגשות לתחרות השנה, מהוות חתך לפעילות העכשווית בתחום בארץ ודוגמא לעשייה הפורה והישגיה. מאחר והעבודות מוצגות בפני השופטים בעילום שם יוצרי העבודות, הרי שמוענקת לכל משתתפי התחרות הזדמנות שווה, להיבחר ולזכות בתחרות. הבחירה בעבודות בתחרות, הינה אך ורק בשל איכותן, מקוריותן ורמתן הגבוהה ולא בשל פרסומו של היוצר שלהן או השתדלותם של משרדי יחסי ציבור. לפני חבר השופטים בתחרות, עומדת אך ורק העבודה וההיבטים המקצועיים שלה נטו.

לזוכים סופית בתחרות יוענק אות העיצוב, בטקס שיתקיים באולם רקנאטי במוזיאון תל-אביב, ב-13.5.2018, במעמד הקהילה המקצועית, יזמי נדל"ן, ראשי ואדריכלי ערים, אורחים מהארץ ומחו"ל ונציגי תקשורת.

 

20170330_MG_5272-300x200

 

אות העיצוב 2018  – המועמדים

אות העיצוב 2018 – אדריכלות, תכנון עירוני ואדריכלות נוף                                                                          

תכנון עירוני – עיריות ורשויות מקומיות

עירית יבנה (עורכת התחרות: ורד נעמן סייג. תכנון פארק הנחל נאות רבין – כהנוביץ' חיים. תכנון פארק הנחל נאות שמיר- ברוס לוין /  עיריית נתניה  /  עיריית ראשון לציון. אסטרטגיה: טליה סומך פינגולד.  עיצוב: סטודיו ברוך נאה  /  עירית הוד השרון (תכנון נוף פארק הוד השרון: טל וארז לוטן) /  עיריית טייבה   /  עירית בת-ים.  אדריכלי נוף: מוריה – סקלי.                                     

תכנון עירוני ואדריכלות נוף

גדעון שריג-לב וקסמן אדריכלות נוף (2 עבודות)  /  ברוידא מעוז (והחברה המשלתית להגנות ים המלח – חל"י)  /  ברוידא מעוז /  אדריכל יורם בר (עיצוב פנים: מירה אהרון)  /  אדריכלית מיכל שפר /   שילה בן ארויה אדריכלים  /  שלמה אהרונסון אדריכלים  /  ליאור לייבוביץ

מבני ציבור

חיוטין אדריכלים  /  אירית אקסלרוד אדריכלים  /  ASA איילת סופר ארכיטקטורה  /  ג'וייס אורון אדריכלים /  לואי דבוריינסקי אדריכלים (2 עבודות)  /  רגבים +, ערן זילברמן  /  גיתאי אדריכלים /  רביב-טל, אדריכלות סביבתית

מבני מסחר

ניר קוץ אדריכלים  /  מן-שנער אדריכלים  /  גל מרום אדריכלים /  אורבך הלוי אדריכלים  /  רגבים, ערן זילברמן

מתחמי מגורים

דן איתן, רות להב-ריג אדריכלים (2 עבודות. תכנון מרפסות: דן איתן, רות להב, אילן מנשה. תכנון מקורי: אדר' יצחק ישר ז"ל, אדר' אורי זרובבל).  /  יניב פרדו אדריכלים  /  טל גולדשמידט פיש  / אדריכל משה כץ     /  אודו אדריכלים, דורון מינין  /  חנן פרץ אדריכלות   /  אלרוד אדריכלים (נוף ופיתוח: אילנה אופיר אדריכלות נוף)  / תואם אדריכלות

בתי מגורים

סטודיו 3322- ברוידס אדריכלים  /  רוני אלרואי אדריכלים  /  אמיצי אדריכלים  /  זהבי ד.א אדריכלים  /  שמואלי עידו אדריכלים  /  דן והילה ישראלביץ אדריכלים (5 עבודות) /  גיא הרגיל אדריכלים /  סרג' בן דוד אדריכלים /  סמט אדריכלים (אדריכלות נוף: מור אבידן)  /  עשת אלפרוביץ' אדריכלות  /  אינטרני, רוני טל  /  אדריכל ארז סגלוביץ

תכנון תאורה

מיכל קנטור תכנון תאורה (אדריכלים: מייזליץ כסיף)  /  מיכל קנטור תכנון תאורה  (אדריכלים: מן שנער. עיצוב פנים: אדריכל אבנר שר) /  ט.ר. (טייכמן רוזנטל) תאורה אדריכלית (צבי מוססקו אדריכלים)  /  ט.ר. (טייכמן רוזנטל) תאורה אדריכלית (רשות העתיקות. אדריכלים: יסקי מור סיוון. אדריכלות נוף: צורנמל טורנר)  /  ט.ר. (טייכמן רוזנטל) תאורה אדריכלית (2 עבודות)

סטודנטים ועבודות שלא ניבנו 

מתן קירשנבאום, המחלקה לארכיטקטורה, אקדמיה בצלאל  /  אורי בן ששון, המכון הטכנולוגי חולון HIT  /  נטע כהן, המכון הטכנולוגי HIT  /  אילונה פלקסמן, בית ספר שנקר  /  שירי פרדס, אילת רפופורט, המחלקה לארכיטקטורה, אקדמיה בצלאל  /  אלון ליפשיץ, אוניברסיטת אריאל  /   לילך בורנשטיין, המחלקה לארכיטקטורה, אקדמיה בצלאל  /  אורי אופיר, המרכז האקדמי ויצו חיפה  / גלעד וורוביוב, המכון הטכנולוגי חולון HIT  /  פרויקט שלא ניבנה: תמר לב, עיצוב פנים, המכללה למנהל

 

אות העיצוב 2018 – בעיצוב פנים

ציבורי

AM studio, עינב מאי /  דורון גומפרט – דליה פלק זגורי, עיצוב תעשייתי (אדריכלי המבנה: מייזליץ כסיף)  /  מלי פינץ / גריל אופנהיים אדריכלים (2 עבודות)  /  סטודיו אריאל גור                                                             

מסחרי

לוין פקר אדריכלים  /  OMY DESIGN מיה שלף ועפרי דנון  /  ירון אלדד  /  a.i. design studio , עמית ישראל  /  ליאור לייבוביץ (אדריכל נזמי שחאדה, חברת פירמה למיתוג)  /  סטודיו דן טרויים  /  בילגוראי פוזנר  /  קרן מזור /  אייל עמידן אדריכלים  /  יואב מסר אדריכלים  /  אריק דיין /  סטודיו ארטישוק  /   קורן פתרונות חזותיים  /   אילנה מוסקוביץ (רן זירי- creative disorder- מיתוג וגרפיקה)  /  עופר קינן  /  מלי פינץ /  אבי אזולאי  /  עליזה כהן

משרדים

ורד גינדי  /  אורבך הלוי אדריכלים  /  סטודיו 3322- ברוידס אדריכלים /  תורמן רומנו (2 עבודות)  /  שלומית זלדמן  /   נעמי שחר  /  dehab at work, אדריכל איציק כהן, אדריכלית פיי קונטופולו  /  ReMa אדריכלים  /  פיצו קדם  /   אירית אקסלרוד אדריכלים  /  פריצקי ליאני  /  שירה לביא  /  סטודיו DO, אורלי דקטר (2 עבודות)  /  אדריכלית מרב נווה, טלי ג'רסי  /  +L, לי ברוידה  /   קרין ורשה עיצוב פנים ופיסול  /  הנובר דיזיין

מסעדות

סטודיו מילו צדיק (2 עבודות)  /  ברנוביץ גולדברג אדריכלים ופיצו קדם אדריכלים  /  גלית אמית  (3 עבודות) /  סטודיו ארטישוק  /   קורן פתרונות חזותיים  /   OMY DESIGN מיה שלף ועפרי דנון /  סטודיו טלי גוטהילף  /  סטודיו  אלינור ושחר קלדרון  /   ReMa אדריכלים   /  SK DESIGNERS, שמרית קאופמן  (בשיתוף מעצבת ליטל אופיר HOUSESTANDING)  /  אריק דיין

מגורים

הילית קרש /   ליטל אגם  /   kandesign, עמית קדר  /  ליאור וסלי ומורן פלמוני  /   ליאור וסלי /   עדי ארונוב /   ירון יפתח בן גרא  /  דקלה פרידמן  /  עופר קינן  /  אפ אדריכלות ועיצוב, אורלי פלדמן /  פיצו קדם (3 עבודות) /  חגית גולן (אדריכלית המבנה: אלקה רימר)  /  Plenty, ליאורה סגל יצחקי, מארי חן חנן /  ירון אלדד (2 עבודות)  /  סטודיו יוסי חיון  /  אבירם אושרי ודנה קושמירסקי  (2 עבודות)  /  ליטל אופיר  (בשיתוף אילנה ברונפן, אמיר נבון, חן נבון)  /   דן והילה ישראלביץ'  /   טל גולדשמידט פיש  /   יעל פרי  (2 עבודות)  /   יענקלה צנקר  /   דלית לילנטל  /  אירית אקסלרוד /   סטודיו DO, אורלי דקטר (2 עבודות)  /  ארז חייט (3 עבודות) /   חן בר און  /   אייל עמידן  /  חן שדמי  /  רוני קרן (2 עבודות)

תאורה

אורלי אברון אלקבס (אדריכלות: גרין טקטורה בשיתוף ראסט אדריכלים) /  אורלי אברון אלקבס (אדריכלות: סטודיו ורד גינדי /  אורלי אברון אלקבס (אדריכלות: סטודיו ברנוביץ גולדברג ופיצו קדם)  /  אורלי אברון אלקבס (עיצוב פנים: אירית אקסלרוד) / אריאל צוקרמן  /  studio EK, אדי כדורי (2 עבודות) /  עמיר ברנר (אדריכלות: קימל אשכולות) /  ט.ר. (טייכמן רוזנטל) תאורה אדריכלית (אדריכלות: יסקי מור סיוון )  /  ט.ר. (טייכמן רוזנטל) תאורה אדריכלי: מיכי סתר)  /  רמה מנדלסון  (אדריכלים: work- שני פרי ומיקי קורנהויזר)

אובייקטים

מלי ניסניק, אריאל ניסניק  /  ענת גוטקין  /  +L, לי ברוידה

 

הרשימה אינה מפרטת את שמות העבודות, אלא את שמות מגישי העבודות.

ט.ל.ח., בירורים ניתן לעשות טלפונית 03-5401065 או באימיילot.haitzuv@gmail.com

האירוע יתקיים באולם THE BOX, נמל תל-אביב, ביום שלישי 20.3.2018, בשעה 19:00. הכניסה חופשית

קישור לתערוכת העולים לגמר בתחרות אות העיצוב 2017

 

20170330_MG_5202

 

 

 

SHARE LINKEDIN +GOOGLE TWITTER FACEBOOK

תגובות לכתבה

אין תגובות

Comments are closed.

D&Aזבוב על הקיר
D&Aאוריין הוצאה לאור
D&Aעיתון העיצוב המקוון
D&Aועידת ישראל לאדריכלות ועיצוב
D&Aהאקדמיה לעיצוב ואדריכלות
D&Aהמגזין הבינלאומי
D&Aהקמת מתחמי עיצוב ומסחר
D&Aאוריין יזמים