הזוכים באות העיצוב 2017

שהצליחו השנה יותר מכולם לרגש ולחדש

לחצו כאן לפוסט המלא

Heimtextil

אירועים

Heimtextil 9-12.1.2018
The future is Urban
העתיד הוא אורבני

 

image1

 

זו הבשורה על פי ירידי פרנקפורט לתעשיית הטקסטיל לבית כפי שתבוא לידי ביטוי בתערוכת הבינלאומית הגדולה ביותר של התעשייה Heimtextil שתתקיים בפרנקפורט ב-9-12.1.2018.
במסיבת העיתונאים שהתקיימה ב29.10 בתל אביב הציגה הגב' מייקה קרן ממנהלות תערוכת Heimtextil את הצפוי בתחום בדי הריפוד, וילונות, שטיחים, טפטים, מצעים,מגבות ותעשיית הטקסטיל לבית כולה. 70% מאוכלוסיית העולם מתגוררת בערים, עובדה זו תיתן את הטון בעיצוב מינימליסטי ובצבעים מרגיעים בתערוכה הקרובה. בתערוכה יוצג בין היתר גם מגוון ייחודי של מוצרי טקסטיל ופתרונות בטקסטיל לעיצוב פנים, לארכיטקטורה ובתי מלון, לבית ולמוסדות.
מגמות Trends 2018/19: תחת הכותרת "העתיד הוא אורבני" יציגו באזור הtheme park של התערוכה כיצד יראה מרחב המגורים העירוני בעתיד האורבני. המקומות בהם אנו חיים, עובדים, קונים ומבלים.
חוו את הגיוון של עולם הטקסטיל: בדי ריפוד וקישוטים, מצעים ומוצרים לחדרי רחצה ולשולחן הערוך, עיצובי קיר ומערכות הגנה מפני השמש – בהיימטקסטיל תמצאו את כל מה שאתם צריכים עבור העסק שלכם. בנוסף הרצאות מעשירות, סיורים מודרכים בהדרכת מומחים, ואין סוף אפשרויות להכיר אנשי מקצוע מכל העולם.
פלטפורמה עסקית לחובבי הטקסטיל: אל תחמיצו את האירוע החשוב הפותח את השנה בו ניתן להיפגש עם ספקים בינלאומיים מובילים בתחום הטקסטיל.
על תערוכה מיוחדת זו המהווה מקום המפגש הבינלאומי של התעשייה, מעצבי טקסטיל, מעצבי פנים, ארכיטקטים, מנהלי רכש, יבואנים, מפיצים ובעלי חנויות לפרטיים ולמוסדות ניתן למצוא ב:  www.heimtextil.messefrankfurt.com

Heimtextil 2018
כרטיסי כניסה במחיר מוזל ניתן לרכוש באתר התערוכה.
לפרטים נוספים הנציגים בארץ: טלבר 0775621900

SHARE LINKEDIN +GOOGLE TWITTER FACEBOOK

תגובות לכתבה

אין תגובות

Comments are closed.

D&Aזבוב על הקיר
D&Aאוריין הוצאה לאור
D&Aעיתון העיצוב המקוון
D&Aועידת ישראל לאדריכלות ועיצוב
D&Aהאקדמיה לעיצוב ואדריכלות
D&Aהמגזין הבינלאומי
D&Aהקמת מתחמי עיצוב ומסחר
D&Aאוריין יזמים